#947 | Cartier Saturne bril verguld

Een Cartier Saturne bril, model uit de 'Thin Rim'-serie, uitgevoerd met vergulde details. Voorzien van de originele doos. Frankrijk, Parijs, Cartier, jaren 90, keurtekens: Cartier, Paris, made in France, CE-keurmerk, modelnummer - beschadigd glas (rechts). 31,7 gram, verguld. Afmetingen glazen / neusbrug: 51 - 19. Tempellengte: 135 mm.
Cartier Saturne bril verguld

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
Cartier Saturne bril verguld