#948 | S.T. Dupont - Ligne D Diamond Head - Aansteker - Verguld

Een vergulde S.T. Dupont Ligne D aansteker, uitgevoerd met 'diamond head' patronen. Voorzien van originele doos, omdoos, papieren en zakje. Frankrijk, Parijs, S.T. Dupont, jaren 80, keurtekens: S.T. Dupont, meesterteken, Paris, made in France, modelnummer. In goede conditie (niet getest op werking). 76,1 gram, verguld. Afm. L 3,2 cm, B 0,8 cm, H 5,3 cm.
S.T. Dupont Ligne 1 'Diamond Head' aansteker

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt