#867 | Georg Jensen dinerbestek (36), model Bernadotte door Sigvard Bernadotte, Kopenhagen ca. 1960, zilver

Fraai 36-delig dinerbestek, uitgevoerd in model Bernadotte door Sigvard Bernadotte. Bestaande uit twaalf dinerlepels, twaalf dinervorken en twaalf dinermessen. Kopenhagen, Denemarken, Georg Jensen, circa 1960. Keurtekens: Sterling, Denmark, meesterteken. Lichte gebruikssporen. Gewicht: 2711 gram, 925/1000. Afmetingen dinermes (lengte): 22 cm.
Dinerbestek model Bernadotte

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
Dinerbestek model Bernadotte