#868 | Georg Jensen visbestek (8), model Bernadotte door Sigvard Bernadotte, Kopenhagen ca. 1960, zilver

Fraai 8-delig visbestek, uitgevoerd in model Bernadotte door Sigvard Bernadotte. Bestaande uit vier visvorken en vier vismessen. Kopenhagen, Denemarken, Georg Jensen, circa 1960. Keurtekens: Sterling, Denmark, meesterteken. Lichte gebruikssporen. Gewicht: 432 gram, 925/1000. Afmetingen (lengte vismes): 19.5 cm.
Visbestek model Bernadotte

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
Visbestek model Bernadotte