#869 | Georg Jensen dessertbestek (30), model Bernadotte door Sigvard Bernadotte, Kopenhagen ca. 1960, zilver

Fraai 30-delig dessertbestek, uitgevoerd in model Bernadotte door Sigvard Bernadotte. Bestaande uit tien dessertlepels, tien dessertvorken en tien dessertmessen. Kopenhagen, Denemarken, circa 1960. Keurtekens: Sterling, Denmark, meesterteken. Lichte gebruikssporen. Gewicht: 1828 gram, 925/1000. Afmetingen (lengte dessertmes): 19.5 cm.
Dessertbestek (30) model Bernadotte

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt