#870 | Georg Jensen koffie- / theelepels (10), model Bernadotte door Sigvard Bernadotte, Kopenhagen ca. 1960, zilver

Fraaie 10-delige set koffielepels / theelepels, uitgevoerd in model Bernadotte door Sigvard Bernadotte. Kopenhagen, Denemarken, circa 1960. Keurtekens: Sterling, Denmark, meesterteken. Lichte gebruikssporen. Gewicht: 157 gram, 925/1000. Afmetingen (lengte): 11 cm.
Koffie / theelepels (10)

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
Koffie / theelepels (10)