#960 | S.T. Dupont - Gatsby Red Lacquer - Aansteker - Verguld

Een vergulde S.T. Dupont Gatsby aansteker, uitgevoerd met rood lakwerk. Voorzien van originele doos, boekje en certificaat. Frankrijk, Parijs, S.T. Dupont, jaren 80, keurtekens: S.T. Dupont, Paris, made in France, meesterteken, Laque de Chine, modelnummer. In redelijke conditie (niet getest op werking). 99,9 gram, verguld. Afm. L 3,7 cm, B 1 cm, H 5,5 cm.
S.T. Dupont Gatsby Red Lacquer aansteker verguld

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt