#959 | No Reserve - Pelikan - 400NN - Vulpen - Zwart Kunststof / Verguld

Een Pelikan 400NN vulpen met een 14 karaat gouden penpunt. Dit model werd geproduceerd in de periode 1956 – 1965. De pen heeft een zwarte dop met vergulde accenten. De vulpen wordt gevuld door een ingebouwd zuigermechaniek om de inkt op te nemen. De houder is uitgevoerd in zwart, gecombineerd met gestreepte, half-transparante delen, waardoor het inktniveau steeds zichtbaar blijft. Bijzonder aan dit model is de constructie van de houder: deze is vervaardigd uit cellulose-acetaat, dat wordt geproduceerd via een gepatenteerde techniek. Hierbij wordt ruw katoen in meerdere stappen bewerkt totdat er een dunne, gestreepte plaat ontstaat die vervolgens tot de pen wordt gevormd. De clip is uitgevoerd in de vorm van een pelikaansnavel en de dop bevat aan de bovenkant het Pelikan-logo met de twee kuikens. Voorzien van originele doos en gebruiksaanwijzing. Duitsland, Hannover, Pelikan, jaren 50/60, keurtekens: Pelikan, 400, Germany, Günther Wagner (penpunt keuren: 14C 585) - In goede conditie (niet getest op werking). 15,1 gram, verguld. Afm. L 13,2 cm. Dit kavel wordt geveild zonder minimumprijs.
Pelikan 400NN vulpen zwart / goud

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt