#905 | Parker - Sonnet Black/Red Lacquer - Balpen - Verguld

Een Parker Sonnet balpen, uitgevoerd met zwartrode lak en vergulde details. Voorzien van originele doos en omdoos. Frankrijk, Parker, 1996, keurtekens: meesterteken, Parket, Sonnet France, jaarkeur IIY (1996). In goede conditie (niet getest op werking). 28,5 gram, verguld. Afm. L 13,2 cm.
Parker Sonnet balpen, verguld / lak

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt