#906 | S.T. Dupont - Ligne 1 Du Peng Black Lacquer - Aansteker - Verguld

Een vergulde Ligne 1 Du Peng aansteker, uitgevoerd met zwart lakwerk. Voorzien van originele doos en papieren. Frankrijk, Parijs, S.T. Dupont, jaren 70, keurtekens: S.T. Dupont de Paris, made in France, Laque de Chine, meesterteken, modelnummer. In goede conditie (niet getest op werking). 101,9 gram, verguld. Afm. L 3,5 cm, B 1,4 cm, H 5,7 cm.
S.T. Dupont Ligne 1 Laque-de-Chine aansteker

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt