#907 | Parker 75 - Milleraies - Vulpen en Balpen - Verguld / Goud

Een zeer fraaie set Parker 75 Milleraies vulpen en balpen. Uitgevoerd met verfijnde lijnpatronen. De hulzen en dop zijn verguld en de penpunt van de vulpen is in 14 kt. goud uitgevoerd. Frankrijk, Parker, 1985 (balpen) / 1994 (vulpen), keurtekens: meesterteken, Parker, made in France, jaarkeur TE (1985) / meesterteken, Parker, made in France, jaarkeur II (1994), 585 (penpunt). In goede conditie (niet getest op werking). 39 gram, 14 kt. / verguld. Afmetingen (vulpen gemeten): 12,6 cm.
Parker 75 Milleraies vulpen en balpen, verguld /

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt