#916 | Cartier Santos Dumont zonnebril verguld

Een Cartier Santos Dumont zonnebril, uitgevoerd met vergulde details en houten poten. De glazen zijn gepolariseerd. Frankrijk, Parijs, Cartier, eind 20e / begin 21 eeuw, keurtekens: Cartier, Paris, made in France, CE-keurmerk, modelnummer. 30,8 gram, verguld. Afmetingen glazen / neusbrug: 57 - 18. Tempellengte: 120 mm.
Cartier Santos Dumont zonnebril verguld

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt