#915 | Waterman - Expert II Red Marble Lacquer / Apostrophe Red Marble Lacquer - Vulpennen (3) - Verguld

Fraai lot, bestaande uit een Waterman Expert II vulpen met een rood marmerlak huls en dop, vergulde details en penpunt (maat F), in originele doos en omdoos. Tevens een set van twee Waterman Apostrophe vulpennen met rood marmerlak huls en dop, vergulde details en penpunt (maat M), in originele doos. Frankrijk, Parijs, Waterman, jaren 90, keurtekens: Waterman, Paris, France, meesterteken. In goede conditie (niet getest op werking). 75,2 gram, verguld. Afmetingen (lengtes van beide modellen): 13,5 / 14 cm.
Waterman Expert II vulpen (1) / Waterman Apostrophe vulpennen (2) - Rood marmerlak

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt