#858 | Georg Jensen jaarlepels (12), Kopenhagen 1971-1982 zilver

Fraaie 12-delige set jaarlepels, uitgevoerd met emaillen decoraties en vergulding. De jaren zijn van 1971 tot en met 1982. Denemarken, Kopenhagen, Georg Jensen, 1971-1982, keurtekens: meesterteken, sterling, Denmark. 549 gram, 925/1000. Afmetingen (breedte x lengte): 4 x 15 cm.
Georg Jensen Jaarlepels (12), Kopenhagen 1971-1982

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt