#857 | Robbe & Berking jaarlepels (12), Flensburg 1978-1989, zilver

Fraaie 12-delige set jaarlepels met emaillen decoraties en vergulding. Duitsland, Flensburg, Robbe & Berking, 1978-1989, keurtekens: maan, kroon, 925, meesterteken, jaartallen. 764 gram, 925/1000. Afm. L 17 / 17,5 cm, B 4,7 cm.
Robbe & Berking Jaarlepels, Flensburg 1978-1989

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt