#856 | Bokaal, J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten 1872, zilver

Een prachtige grote bokaal, uitgevoerd met een zeer verfijnd patroon van gegraveerde lijnen en stippen. De cup is voorzien van een cartouche. De voet is licht gevuld. Voorschoten, Nederland, J.M. van Kempen & Zonen, 1872. Keurtekens: leeuw 2, meesterteken, jaarletter n. Lichte deukjes bovenrand. Gewicht: 397,6 gram, 833/1000. Afmetingen (hoogte x diameter): 23 x 12 cm.
Bokaal

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
Bokaal