#855 | Brandewijnkom, G. Schoorl, Amsterdam 1954, zilver

Zeer fraai octagonaal model naar ouder voorbeeld. Het model is uitgevoerd met twee opengewerkte handvatten met een putto hoofdje. De cup is gedecoreerd met gegraveerde cartouches met daarin 'Justitia' (blinddoek en weegschaal), de 'Hoop' (duif en anker), het 'Geloof' (kruis en boek), de 'Liefde' (pijl en hart), tweemaal soldaten met zwaarden en tweemaal fantasieën van alliantiewapens. de voet is ook deels opengewerkt en voorzien van Cherubijntjes en diverse bloemdecor waaronder fleur de lis. Nederland, Amsterdam, G. Schoorl, 1954, keurtekens: leeuw II, Minerva, meesterteken, jaarletter T. 405 gram, 835/1000. Afm. L 20,5 cm, B 11,5 cm, H 10 cm.
Brandewijnkom, G. Schoorl, Amsterdam 1954

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt