#854 | Rammelaar, Nederland ca. 1850, zilver

Fraaie parasolvormige baby rammelaar, uitgevoerd met gegraveerde Biedermeier decoraties, acht belletjes en voorzien van een fluitgedeelte. Tevens voorzien van persoonlijke graveringen uit diverse jaren, namelijk Jacoba 14-9-'14 / Elisabeth 15-4-'39 / Jacolien 24-10-'74. Dit houd in dat het model in de 19e eeuw, rond 1850 is gemaakt en de inscripties later zijn toegevoegd. Nederland, circa 1850. Keurtekens: zwaardje, onduidelijk meesterteken. Lichte gebruikssporen. Gewicht: 46 gram, 833/1000. Afmetingen (hoogte x breedte x diepte): 13.5 x 4.5 x 4.5 cm.
Rammelaar

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
Rammelaar