#853 | Medicijnlepel, Johannes Mattheus van Kempen Jr., Utrecht 1842, zilver

Fraaie, typische Hollandse medicijnlepel, uitgevoerd met oog waaraan de draagketting is bevestigd. Utrecht, Nederland, Johannes Mattheus van Kempen Jr., 1842. Keurtekens: leeuw 2, Minerva, meesterteken, jaarletter H. Lichte gebruikssporen. Gewicht: 42 gram, 833/1000. Afmetingen (breedte x lengte): 4.5 x 15.5 cm.
Medicijnlepel

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
Medicijnlepel