#852 | No Reserve - Gelegenheidslepel, Albert Rodenburg, Sneek 1810-1812, zilver

Een fraaie, vroeg 19e-eeuwse gelegenheidslepel, uitgevoerd met een allegorische voorstelling van het geloof en de hoop. De achterzijde van de bak is voorzien van een inscriptie uit 1786, wat kan betekenen dat de lepel eerder gemaakt is en later is gekeurd, of dat de inscriptie later is aangebracht. Sneek, Nederland, Albert Rodenburg, 1810-1812. Keurtekens: 10 penningen gehaltekeur, stadskeur, meesterteken (AR), jaarletter d (periode 17 dec. 1810 tot 1 maart 1812). Lichte gebruikssporen. Gewicht: 43,6 gram, 833/1000. Afmetingen (breedte x lengte): 4.8 x 19 cm. Dit kavel wordt geveild zonder minimumprijs.
Gelegenheidslepel

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
Gelegenheidslepel