#851 | No Reserve - Gelegenheidslepel, Ate Scheverstein, Leeuwarden circa 1750, zilver

Een fraaie 18e-eeuwse gelegenheidslepel, uitgevoerd met de allegorische voorstelling van de Moederliefde (ook wel genoemd charitas = liefdadigheid). De achterzijde van de bak is voorzien van initialen. Leeuwarden, Nederland, Ate Scheverstein, circa 1750. Keurtekens: meesterteken (AS met hamer ertussen). Lichte gebruikssporen. Gewicht: 55,5 gram, 934/1000. Afmetingen (breedte x lengte): 4.7 x 19 cm. Dit kavel wordt geveild zonder minimumprijs.
Gelegenheidslepel

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
Gelegenheidslepel