#850 | No Reserve - Gelegenheidslepel, Hendrik Braam, IJsbrechtum ca. 1797, zilver

Een eind 18e-eeuwse gelegenheidslepel, uitgevoerd met de beeltenis van het gelood en de hoop (echtpaar met anker, duif en kruis). De achterzijde van de bak is voorzien van de inscriptie ''Ymkjen Gerbens 1797''. IJsbrechtum, Nederland, Hendrik Braam (als zilversmid werkzaam te IJsbrechtum vanaf 1786 en ingeschreven in de keurkamer van Sneek), ca. 1797. Keurtekens: meesterteken (HB aaneen). Gebruikssporen. Gewicht: 45,1 gram, 934/1000. Afmetingen (breedte x lengte): 5 x 17.5 cm. Dit kavel wordt geveild zonder minimumprijs.
Gelegenheidslepel

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
Gelegenheidslepel