#703 | No Reserve - Visschep, Hendrik Hubert, Groningen ca. 1790, zilver

Een prachtige 18e-eeuwse visschep, uitgevoerd met een deels opengewerkte schepbak en steeluiteinde in vissersnet patroon. Deze patronen zijn voorzien van gedetailleerde gekerfde details. Zeer uniek en afwijkend uitgevoerd model. Groningen, Nederland, Hendrik Hubert, ca. 1790. Keurtekens: meesterteken (dubbel afgeslagen wat aangeeft dat het 1e gehalte zilver is), gekroonde O herkeur. Gewicht: 104,6 gram, 934/1000. Afmetingen (breedte x lengte): 13.8 x 33.7 cm. Dit kavel wordt geveild zonder minimumprijs.
Visschep

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
Visschep