#704 | Koch & Bergfeld bestekcassette (154), model Perl, Bremen ca. 2000, zilver

Een zeer fraaie 154-delige bestek set, uitgevoerd in model Perl, bestaande uit twaalf dinervorken, twaalf dinermessen, twaalf dinerlepels, twaalf dessertvorken, twaalf dessertmessen, twaalf dessertlepels, twaalf visvorken, twaalf vismessen, twaalf fruitmessen, twaalf ijslepels, twaalf taartvorken, twaalf koffielepels, vierdelig hors-d'oeuvre set, één compotelepel, één aardappellepel, één juslepel, één vleesvork, één vleeswarenvork en één taartschep. Bremen, Duitsland, Koch & Bergfeld, ca. 2000. Keurtekens: maan, kroon, meesterteken, 800. Gewicht bestek exclusief cassette: 7090 gram, 800/1000. Afmetingen cassette (hoogte x breedte x diepte): 23 x 54.5 x 30 cm.
Koch & Bergfeld 'Perl' bestekcassette (154), Bremen 2000-2010

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt