#705 | Jugendstil fruitschaal, Max Gedlitzka, Wenen circa 1900, zilver

Een prachtige Jugendstil fruitschaal, uitgevoerd met gedreven bloementak decoratie. Het model staat op drie poten. Wenen, Oostenrijk-Hongarije, Max Gedlitzka, circa 1900. Keurtekens: Dianahoofd 3A, meesterteken, Roemeens importkeur. Lichte gebruikssporen. Gewicht: 575,6 gram, 800/1000. Afmetingen (hoogte x breedte x diepte): 6.5 x 36 x 30 cm.
fruitschaal

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
fruitschaal