#706 | Dinercouvert (24), Johannes van der Toorn II, 's-Gravenhage 1784, zilver

Een zeer uniek set van een 24-delig 18e-eeuws dinercouvert (12 dinervorken en 12 dinerlepels). De set is in Haags Lofje uitgevoerd. 's-Gravenhage, Nederland, Johannes van der Toorn II, 1784. Keurtekens: staande gekroonde leeuw, stadskeur, meesterteken (IT), jaarletter N, J-belastingkeur (afgeslagen op voorwerpen van oude nationale oorsprong). Gewicht: 1874,5 gram, 934/1000. Afmetingen dinerlepel (breedte x lengte): 4.2 x 20.8 cm. Afmetingen dinervork (breedte x lengte): 2.3 x 20 cm.
Dinercouvert (24)

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
Dinercouvert (24)