#707 | Fruitschaal / tazza, Elkington & Co., Sheffield 1907, zilver

Een prachtige fruitschaal op voet (ook wel tazza genoemd). Uitgevoerd met deels ajour rand en rijke decoraties waaronder S-vormige voluten. Sheffield, Verenigd Koninkrijk, Elkington & Co., 1907. Keurtekens: leeuw, stadskeur (kroon), meesterteken, jaarletter p. Gewicht: 815,2 gram, 925/1000. Afmetingen (hoogte x breedte x diepte): 11 x 26 x 26 cm.
Fruitschaal / tazza

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
Fruitschaal / tazza