#994 | No Reserve - Cartier Panthere bril verguld

Een vergulde Cartier Panthere CT01200-001 bril, uitgevoerd met de typische Cartier panterkoppen op de poten. Voorzien van originele doos, brillenkoker, boekjes en afmetingsschema. Parijs, Frankrijk, Cartier, 20e eeuw. Keurtekens: Cartier, made in Italy, CE-keurmerk, UK CA, modelnummer. In goede conditie. Gewicht: 30,2 gram, verguld. Afmetingen glazen / neusbrug: 57 - 17. Tempellengte: 140 mm. Dit kavel wordt geveild zonder minimumprijs.
bril

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
bril