#995 | No Reserve - S.T. Dupont - Gatsby Brown Marble Lacquer - Aansteker - Verguld

Een vergulde S.T. Dupont Gatsby aansteker, uitgevoerd met bruin marmerlook lakwerk. Parijs, Frankrijk, S.T. Dupont, jaren 90. Keurtekens: S.T. Dupont, Paris, made in France, Laque de Chine, meesterteken, modelnummer. In goede conditie (in werkende staat). Gewicht: 99,2 gram, verguld. Afmetingen (hoogte x breedte x diepte): 5.5 x 1.1 x 3.7 cm. Dit kavel wordt geveild zonder minimumprijs.
Aansteker

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
Aansteker