#996 | Recife - Manaus Collection - Pennenset (12) - Verguld / Goud

Een 12-delige set Recife pennen uit de Manaus collectie. De set bestaat uit zes vulpennen met een 18 karaat gouden penpunt, en zes balpennen. De pennen zijn uitgevoerd met een ebonieten dop en houder waarop vergulde details zijn aangebracht. Het eboniet is in diverse kleuren uitgevoerd, namelijk Empire Ripple, Orange Ripple, Vert Ripple en Olive Ripple. De set komt in een bijpassende doos van het merk Aurora. Parijs, Frankrijk, Recife, eind jaren 90 / begin 20e eeuw. Keurtekens: Recife, Paris, meesterteken, Modèle Recife déposé (keurtekens penpunten: Recife, 18K 750). In zeer goede conditie (niet getest op werking). Gewicht: 396,9 gram, verguld. Afmetingen vulpen (lengte): 14 cm. Afmetingen balpen (lengte): 13 cm.
Pennenset (12)

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
Pennenset (12)