#717 | Lodewijk XVI-stijl broodmand, W.H. van Akkeren, 's-Gravenhage 1919, zilver

Een prachtige Lodewijk XVI-stijl broodmand, uitgevoerd met strikvormige handvatten, deels opengewerkte zijdes met guirlandes en portretmedaillons en staand op vier poten. 's-Gravenhage, Nederland, W.H. van Akkeren, 1919. Keurtekens: leeuw 2, Minerva, meesterteken (VA aaneen met ster), jaarletter J, sier- / pseudokeuren. Lichte gebruikssporen. Gewicht: 705,4 gram, 833/1000. Afmetingen (hoogte x breedte x diepte): 12.5 x 30.3 x 23 cm.
broodmand

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
broodmand