#718 | Kandelaars (2), Jean-Baptiste Léon Roger, Brussel ca. 1970, zilver

Zeer fraaie set kandelaars, uitgevoerd in massief zilver. De balustervormige is set uitgevoerd met vierkante gevormde stam en voet. Brussel, België, Jean-Baptiste Léon Roger, ca. 1970. Keurtekens: A835, meesterteken. Gewicht: 1964,9 gram, 835/1000. Afmetingen (hoogte x breedte x diepte): 27 x 15.5 x 15.5 cm.
Kandelaars (2)

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
Kandelaars (2)