#817 | Sigarenprikker, H. Huntley & Sons, Birmingham 1982, goud

Een zeer fraaie 9 kt. gouden sigarenprikker, uitgevoerd met geguillocheerde decoraties op de huls. Door te draaien komt het getorste prikgedeelte uit de huls. Birmingham, Verenigd Koninkrijk, H. Huntley & Sons, 1982. Keurtekens: nationaal goudkeurteken VK (kroon), 375, stadskeur, meesterteken, jaarletter H. Gewicht: 6,8 gram, BWG 9 kt. Afmetingen (lengte in- en uitgeschoven): 5.4 / 7.7 cm.
Sigarenprikker

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
Sigarenprikker