#818 | Sigaretten etui, Georg Adam Scheid, Wenen ca. 1900, zilver

Zeer fraaie sigaretten etui, uitgevoerd met een emaillen afbeelding van een springpaard in actie, springend over een hindernis. Het model is aan de binnenzijde voorzien van vergulding. Oostenrijk, Wenen, Georg Adam Scheid, ca. 1900, keurtekens: meesterteken (G.A.S.), maan, kroon, 900. 128 gram, 900. Afm. L 9 cm, B 7,5 cm, H 1,5 cm.
Sigaretten etui, Georg Adam Scheid, Wenen 1884-1911

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt