#819 | Tabaksdoos, Cornelis van der Hoeff (1735-1772), Amsterdam circa 1735-1740, zilver

Een 18e-eeuwse tabaksdoos, ovaal gevormd en voorzien van een gegraveerd paard op het scharnierende deksel. De zijde is voorzien van verfijnde gekartelde randen. Amsterdam, Nederland, Cornelis van der Hoeff, circa 1735-1740. Keurtekens: stadskeur Amsterdam (afgeslagen keur tot ca. 1740 gebruikt), meesterteken (een tol). Lichte gebruikssporen (deukjes aanwezig). Gewicht: 186,9 gram, 934/1000. Afmetingen (hoogte x breedte x diepte): 3 x 12.5 x 6 cm.
Tabaksdoos

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
Tabaksdoos