#820 | No Reserve - Empire snuifdoos, Adrianus Kuijlenburg, Schoonhoven 1807-1809, zilver

Een Empire snuifdoos, uitgevoerd met geribde details en een vergulde binnenzijde. Schoonhoven, Nederland, Adrianus Kuijlenburg, 1807-1809. Keurtekens: stadskeur, 10 penningen gehaltekeur, meesterteken (AKB), jaarletter a. Gewicht: 53,2 gram, 833/1000. Afmetingen (hoogte x breedte x diepte): 1.7 x 8 x 3.4 cm. Dit kavel wordt geveild zonder minimumprijs.
snuifdoos

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
snuifdoos