#821 | No Reserve - Tabaksdoos, Evert Bot (1744-1789), Amsterdam 1782, zilver

Een zeer fraaie langwerpige 18e-eeuwse tabaksdoos met afgeronde hoeken, uitgevoerd met een gedreven voorstelling van het Salomonsoordeel (geschiedenis uit 1 Koningen 3:16-28). Deze voorstelling is voorzien van een een rocaille gevormd cartouche. De onderzijde van de tabaksdoos is voorzien van sierlijke gegraveerde initialen. Amsterdam, Nederland, Evert Bot, 1782. Keurtekens: stadskeur met jaarletter X, meesterteken (een bot). Lichte gebruikssporen (minimaal scheurtje in het deksel). Gewicht: 226,7 gram, 934/1000. Afmetingen (hoogte x breedte x diepte): 3.3 x 15.6 x 5.4 cm. Dit kavel wordt geveild zonder minimumprijs.
Tabaksdoos

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
Tabaksdoos