#822 | Empire inktstel (pronkmodel), Amsterdam 1817, zilver

Een Empire pronkmodel inktstel, uitgevoerd met strakke decoraties, waaronder cannelures en filetranden. Het blad met klauwvormige poten bevat twee houders met afneembare deksel met daarin blauwglazen houders met zilveren montuur waarvan 1 met strooidop (zandstrooier) en 1 ter behoeve van inkt. In het midden van het blad staat een houder met afneembare deksel en daarin een cup ter behoeve voor lak. Ook is er op het blad een liggende houder aangebracht voor een schrijfveer. Prachtig elegant en groot uitgevoerd model. Amsterdam, Nederland, 1817. Keurtekens: leeuw 2, Minerva A (waarborgkantoor Amsterdam), onduidelijk meesterteken, jaarletter H. Gewicht: 1918,1 gram, 833/1000. Afmetingen (hoogte x breedte x diepte): 15.5 x 30.7 x 18.2 cm.
inktstel

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
inktstel