#823 | Empire inktpot, Europa ca. 1825-1850, zilver

Inktpot met schotel, voorzien van filetranden en gegraveerde details. Voorzien van een niet origineel inzetglaasje. Europa, circa 1825-1850. Keurtekens: 934, onbekend meesterteken, importkeur (zwijnskop). Gebruikssporen aanwezig. Gewicht: 418 gram, 934/1000. Afmetingen (hoogte x diameter): 12.5 x 15,5 cm.
Inktpot

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
Inktpot