#824 | Cachet met amethist, Sigismund Fitzka, Wenen ca. 1920, goud

Een prachtige gouden cachet met gegraveerde decoraties. Het model is voorzien van een paarse amethist. Oostenrijk-Hongarije, Wenen, Sigismund Fitzka, circa 1920, keurtekens: stadskeur / gehaltekeur (A = Wenen, 4 = 580/000), meesterteken (SF), Nederlands waarborgkeur 585. 8,1 gram, 14 kt. (Oostenrijks gehalte 580/1000). Afmetingen (hoogte x breedte x diepte): 3.4 x 2.6 x 1.3 cm.
Cachet, Sigismund Fitzka, Wenen ca. 1920, amethist /

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt