#969 | Parker - Sonnet Laque Moonbeam - Vulpen - Verguld / Goud

Een Parker Sonnet vulpen met Moonbeam lakwerk en vergulde details. De penpunt is in 18 kt. goud uitgevoerd. Frankrijk, Parker, jaren 90 (1997). Keurtekens: meesterteken, Parker, Sonnet, France, jaarkeur IP van 1997 (keurtekens penpunt: Parker, 18K 750, meesterteken). In goede conditie (niet getest op werking). Gewicht: 24 gram, verguld / lakwerk / 14 kt. goud. Afmetingen (lengte): 13.2 cm.
vulpen

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
vulpen