#968 | S.T. Dupont - Ligne 1 Micro Diamond - Aansteker - Verguld

Een vergulde S.T. Dupont Ligne 1 aansteker, uitgevoerd met verfijnde diamant patronen (Micro Diamond). Voorzien van orignele doos en papieren. Parijs, Frankrijk, S.T. Dupont, jaren 70. Keurtekens: S.T. Dupont, de Paris, made in France, 20U, meesterteken, modelnummer. In goede conditie (niet getest op werking). Gewicht: 104,8 gram, verguld. Afmetingen (hoogte x breedte x diepte): 5.8 x 1.3 x 3.5 cm.
aansteker

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
aansteker