#967 | Cartier / W.S. Hicks - Vintage Vulpen en Vulpotlood - 'Twee in Eén' - Goud

Een zeer fraaie, unieke vulpen en vulpotlood (2 in 1), uitgevoerd in 14 kt. goud. Deze is gemaakt door W.S. Hicks voor Cartier. Zij werkte samen in de periode 1920-1950. De afdraaibare dop bevat een clip met bolvormig uiteinde. Wanneer deze eraf is, is de vulpen te gebruiken. De huls van het vulpotlood bevat een cartouche met initialen. Frankrijk / Verenigde Staten, Parijs / New York, Wiiliam S. Hicks & Sons voor Cartier, circa 1930, keurtekens: Cartier, 14ct, meesterteken, W.S. Hicks Sons. In redelijke conditie (deukjes aanwezig / niet getest op werking). Gewicht: 22,5 gram, 14 kt. (585/1000). Afm. L 14 cm.
Vintage Cartier / W.S. Hicks vulpen en vulpotlood 'Twee in één'

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt