#966 | Cartier Paris - Chevron - Aansteker - Verguld

Een vergulde Cartier Paris Chevron model aansteker, uitgevoerd geguillocheerde golvende lijnpatronen. Voorzien van originele doos. Frankrijk, Parijs, Cartier, jaren 80, keurtekens: Cartier, Paris, meesterteken, 20 MC, modelnummer, PL OR GALVA (dit betekent gegalvaniseerd met een gouden plaat / verguld. Dit proces, galvaniseren genoemd, wordt vaak toegepast op ijzer en staal en gebruikt elektriciteit om de metaallaag aan te brengen, al zijn er ook andere methoden zoals thermisch verzinken) - In goede conditie (in werkende staat). 81,2 gram, verguld. Afm. L 2,5 cm, B 1,2 cm, H 7 cm.
Cartier Paris 'Chevron' aansteker verguld

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt