#965 | Must de Cartier - Trinity Blue Lacquer - Vulpen - Verguld / Goud

Een Must de Cartier Trinity vulpen, uitgevoerd met blauw lakwerk met verfijnd patroon en vergulde details waaronder het Cartier 'trinity' detail op de dop. Voorzien van een 18 kt. gouden penpunt. Frankrijk, Parijs, Cartier, jaren 80/90, keurtekens: Cartier, made in France, meesterteken, modelnummer (penpunt keuren: 18K 750) - In goede conditie (dop met speling). 28,6 gram, verguld / lakwerk / 18 kt. (penpunt). Afm. L 13,7 cm.
Must de Cartier Trinity Blue Lacquer vulpen verguld / goud

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt