#649 | Tafelstuk, Duitsland circa 1920, zilver

Een prachtig groot tafelstuk (of fruit tazza), uitgevoerd met geschulpte randen, en gedreven decor van vruchten. Duitsland, circa 1920. Keurtekens: maan, kroon, 800. Lichte gebruikssporen. Gewicht: 1183,4 gram, 800/1000. Afmetingen (hoogte x breedte x diepte): 29 x 34 x 34 cm.
Tafelstuk

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
Tafelstuk