#650 | Dessertcouvert (24), Nicolaas van Swinderen, 's-Gravenhage 1759, zilver

Een zeer uniek set van een 24-delig 18e-eeuws dessertcouvert (12 dessertvorken en 12 dessertlepels). De set is in Haags Lofje uitgevoerd. 's-Gravenhage, Nederland, Nicolaas van Swinderen, 1759. Keurtekens: staande gekroonde leeuw, stadskeur, meesterteken (drie schelpen, chevron), jaarletter N, J-belastingkeur (afgeslagen op voorwerpen van oude nationale oorsprong). Gewicht: 994,5 gram, 934/1000. Afmetingen dessertlepel (breedte x lengte): 3.5 x 17.5 cm. Afmetingen dessertvork (breedte x lengte): 1.5 x 16.5 cm.
Dessertcouvert (24)

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
Dessertcouvert (24)