#10138 | Zilveren Advocaatlepeltjes (6x)

Kavel onverkocht
6 zilveren lepeltjes. Nederland, 1851, tweede gehalte zilver (835), lengte 9 cm. en breedte 1,5 cm. Keurmerken: VR, leeuw 2 (835), kantoormerk M (Schoonhoven), jaarletter R (1851).

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt