#10139 | Zilveren Advocaatlepeltjes (6x)

Kavel verkocht
6 zilveren lepeltjes. Nederland, 1857, tweede gehalte zilver (835), lengte 9 cm. en breedte 1,5 cm. Keurmerken: JR 195?, leeuw 2 (835), kantoormerk M (Schoonhoven), jaarletter X (1857).
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt