#101315 | Zilveren Klontjestang

Kavel verkocht
Rijk gedecoreerd. Nederland (Schoonhoven), H. Hooykaas, 1961, tweede gehalte zilver (835), 10 cm. lang en 3 cm. breed. Keurmerken: jaarletter b (1961), kantoormerk M (Schoonhoven), Leeuw 2 (835) en zilversmid HH.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt